Jdi na obsah Jdi na menu
 


Už jsem měsíc v novém domově!

28. 8. 2007
Všechny vás moc zdravím!:-)
Už je to přesně 30 dnů-takže celý měsíc, co jsem u své paničky a včera 27.8.2007 jsem oslavila 3 měsíce na světě!

Už není žádných pochyb o tom, že rostu jako z vody-stačí jen pozorovat, že když se natáhnu dosáhnu na místa, kam jsem dříve nedosáhla-třeba do poličky, kde mi panička schovává piškoty a pamlsky, což se jí samozřejmě moc nelíbí:-)
Už mám necelých 8 kilo, takže už nejsem žádné tintítko a umím i pěkně štěknout, i když se ostatních psů ještě bojím..Vždycky když jsem na zahradě a nějaký pes na ulici zaštěká, jdu se pro jistotu schovat na zápraží. Sice vím, že tohle moje zahrada a nikdo na ni nesmí, ale nevím, jestli to ví oni:-)

Moc se těším na víkend, protože to mě panička bere na chatu. Mám to tam moc ráda-je tam zahrada, na které se můžu prohánět a vždycky k večeru mě panička vezme někam na procházku-ale jen kousek a tak abychom nepotkali jiné psy. Třeba teď o víkendu jsem se byla projít k malému potůčku do lesa-byla to fajn, protože mi panička házela šišky a já jsem jí je nosila:-) A na druhý den v neděli jsem byla Janě pomoct se sbíráním ostružin-i když je pravda, že jsem jí akorát lezla do hrnečku a vyjídala ji je:-)

Tady vám ukážu pár foteček z chaty, kde odpočívám a hraju si, ať se můžete podívat, jak rostu:

Tak tady jsem v chatě: kuk! :-)

Obrazek


Tady hlídám dveře, aby nemohl nikdo projít:-)

Obrazek


Koukám, kde co lítá...

Obrazek


Ááá, tady drtím svoji oblíbenou hračku:-)

Obrazek


Nechci ji nikomu dát....

Obrazek


....je jenom moje!

Obrazek


Hajinkám před chatou-mám toho hodně-nesmím pustit z očí
svého oblíbeného pískacího dinosaura a ještě musím hlídat všechny boty....

Obrazek


...není se co divit, že jsem z otoho vyčerpáním usla:-)

Obrazek


Učíme se chodit s paničkou na vodítku-na zahradě sice zlobím, ale když mě vezme na chvíli ven jdu už docela poslušně a u nohy-teda pokud zrovna nezavětřím něco zajímavého:-) Na zahradě už mě to moc nebaví-těším se, až budu mít poslední očkování a vyrazím konečně pořádně ven. Panička mi slibuje tolik věcí-procházky do Bělského lesa, k Odře, na chatě do lesíku, atd.

Už jsem skoro zbaštila 1 balení Puriny Pro Plan-moc mi chutná a tak bude muset panička vzít svých těžce našetřených 500 korun a jít pro další:-) Ale apetit mám opravdu velký-jen když slyším šustění pytlíku od granulí můžu se zbláznit a pak je hned začnu šílenou rychlostí drtit-panička mě podezírá, že je ani nekoušu, jak pospíchám:-) Ale to se nemůže divit-co kdyby mi to někdo snědl?!

Chci vám ukázat svoje oblíbené křeslo doma:

Je to staré křeslo od strejdy od mé paničky, která si ho vyprosila pro mě;
je moc pohodlné a ráda na něm hajinkám...

Obrazek


..ostatně je to jedniý kus nábytku, na který můžu:-)

ObrazekZítra si zajdu s paničkou k veterináři-ukázat mu ušička, jestli už je mám zdravá a zeptat se, kdy budu muset na další odčervení-pak už jen očkování a hurááá ven! Už se moc těším a zase napíšu, co je nového! Mějte se krásně! Haf!