Jdi na obsah Jdi na menu
 


Už jsem 16 dnů ve svém novém domově

14. 8. 2007
Dnes je 14.8. 2007 a já jsem se ráno vzbudila do 16. dne ve svém novém domově. Za chvíli bude 27.8. a já oslavím už čtvrt rok svého života! Teďuž mám 12 týdnů a rostu jako z vody, i když mé paničce, která mě vidí každý den se to nezdá.. Ale kdykoliv vyjdeme na zahradu, hned nás začnou všichni sousedi obdivovat a říkat, jak jsem vyrostla! Ostatně není se co divit, když mám takovou chuť k jídlu:-) Dneska se mě panička pokoušela zvážit a když mě držela v náručí ukazovala váha přes 58 kilo, tzn. že už vážím skoro 7 kilo-to jsem ale cvalík, co?:-) Za chvíli mi dojdou granule Eukanuba, které jsme doteď papala a panička mi koupí Purinu Pro Plan, tak jsem zvědavá, jak bude chutnat:-)

Musím se pochlubit, že už vydržím být celou noc sama a klidně spinkám ve svém pelíšku, když mě tam Jana přes den nechá... Když jsem byli na chatě, tak ve vedlejší chalupě kňučel a štěkal pejskek, kterého tam lidé nechali, tak jsem byla na sebe hrdá, že já vydržím být sama:-)

Akorát pořád paničku zlobím a nechci chodit na vodítku-vůbec se mi nelíbí, tahá mě a tak ho koušu... Dneska prý budeme cvičit chození na vodítku na zahradě, tak uvidím, jestli se s ním přece jen neskamarádím:-) Jsem teď trochu smutná, protože paničce umřel její kanárek - zrovna když jsem se s ním skamarádila:-( Pořád lítal po kleci a najednou večer ležel na dně klece, usnul a za chvíli umřel:-( Je mi to líto, byl to můj kamarád...

Už mi přišly věci z Labra.cz, které mi Jana objednala-každé ráno papám půlku jedné talbetky Vitamínů z Giomu, abych byla zdravá a měla hezkou srst. Panička se bála, že nebudu ty tablety papat, ale když mi ji zamíchá do granulí v tom spěchu, aby mi to někdo nesnědl zbaštím i vitamín:-) Dopoledne pak dostanu nastrouhanou mrkvičku se zamíchaným práškem Giomu Chondro L-karnitin, který mám na kosti a chrupavky.. Vůbec si ani nevšimnu, že tam mám něco zamícháno a všechnu mrkvičku zbaštím-mňam:-)

Když jsme byli u veterináře, našel mi v oušku nějaké "breberky", tak mi teď musí panička kapat kapky do uší a to se mi vůbec nelíbí..Co 2 dny mi je taky čistí speciálním roztokem, ale to už mi je docela příjemné a nechám si ouška vyčistit.. Dostala jsem taky tabletku na odčervení a tento týden už půjdu konečně na očkování a za týden na kontrolu - doufám, že už budu v pořádku.

Teď jsem dostala za odměnu, že jsem to vydržela u veterináře novou kost z buvolí kůže, tak ji teď koušu ještě raději, než boty:-) Zatím žádné pamlsky moc nedostávám - jen piškoty nebo kousek šunky:-)
Tak já letím s paničkou na zahradu, mějte se zatím krásně, zase napíšu! Pac a pusu!