Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěva Evy u nás na zahradě

14. 8. 2007
Krásný den všem!
Chci se s vámi podělit o všechny svoje pěkné zážitky a začnu hned tím prvním: ve čtvrtek 9.8. 2007 v 15:00 hod nás navštívila Eva (Shakita) se svými pejsky Arkim, který je můj tatínek a fenkou Fler.
Bylo to moc krásné setkání, hlavně proto, že jsem konečně poznala pejsky, kterých jsem se nemusela bát a mohla jsem si s nimi pořádně zablbnout. To jsem taky udělala a po krátkém seznámení jsme se už všichni váleli v trávě jako 3 blázni:-) Nevím, jestli Arki poznal, že je můj tatínek, každopádně to bylo vidět na první pohled podle stejné bílé skvrnky na nose, kterou mám já. No, jen se na naši návštěvu podívejte:

Tady je Eva vlevo s Arkim a neposednou Fler

Obrazek


Tady už jsem se k nim přidala...

Obrazek


..a Eva měla velký problém nás všechny udržet:-)

Obrazek


Tady je můj tatínek Arki se slušivou čapkou na hlavě...

Obrazek

..no, není to fešák..? :-)

Obrazek


Moje panička Jana si myslela, že Arki a Fler něco naučí, když už jsou starší a mohli by mít více rozumu, než já, ale skončilo to tak, že za altánkem na zahradě začli hrabat díru v písku a to jsme nemohla přece zůstat pozadu a hned jsem se k nim s radostí přidala:-) Moje panička byla naštvaná, protože jsem byla celá špinavá,ale mě se to moc líbilo-haf!
Pak jsem začla blbnout s Fler - honili jsme se, kousali se do uší a váleli se po zemi-byla to paráda! Arki se na nás jen povzneseně a klidně koukal-kdoví co si o nás asi myslel:-) Jen se podívejte, jak jsme si to užili:

Tady utíkám za Fler..

Obrazek


A tady už se seznamujeme..

Obrazek


Arki v popředí, v pozadí já a Fler (je jasné, kdo to vzdal:-) )


Obrazek


Ale já se jen tak nedám: bojuj Sáro, nedej se! :-)


Obrazek


Teď se přestávám orientovat, čí je ta tlapka...:-)


Obrazek


Tak doufám, že Evu s Arkim a Fler zase brzy uvidíme-už se na to moc těším! Haf!